Zależy Ci na sprawnym działaniu wentylacji w budynku?

Sprawdzona firma

Szukasz fachowca, który zaprojektuje i wykona całą instalację, dbając o jej prawidłowe działanie?

Planujesz budowę wymarzonego domu? Zależy Ci na sprawnym działaniu wentylacji w budynku? Szukasz fachowca, który zaprojektuje i wykona całą instalację, dbając o jej prawidłowe działanie?

Wentylacja to instalacja o kluczowym znaczeniu dla budownictwa mieszkalnego. Niesprawna lub nieefektywnie działająca wentylacja zaburza cyrkulację powietrza w obiekcie, w rezultacie przyczyniając się do obniżenia naszego samopoczucia i zwiększenia podatności na infekcje górnych dróg oddechowych. Dlatego projekt oraz wykonanie instalacji wentylacji należy powierzyć fachowcom, którzy zadbają o to, aby instalacja została zrealizowana zgodnie z obowiązującymi przepisami i spełniała wysokie standardy użytkowe.

Jako marka specjalizująca się w dostarczaniu systemów obróbki powietrza na potrzeby obiektów mieszkalnych wykonujemy projekty instalacji wentylacji oraz profesjonalny montaż systemów mechanicznych. Dzięki naszej instalacji Ty i Twoi najbliżsi będziecie mogli się cieszyć świeżym powietrzem w domu przez cały czas.

Cyrkulacja powietrza w obiekcie biurowym, usługowym i przemysłowym

Prawidłowy obieg powietrza ma bardzo ważne znaczenie dla obiektów biurowych, usługowych i przemysłowych. Z jednej strony wpływa na samopoczucie i wydajność pracowników, z drugiej umożliwia realizację określonych procesów przemysłowych. Dlatego też projekt i realizację wentylacji firmowej warto powierzyć firmie, która specjalizuje się w obsłudze obiektów wielkopowierzchniowych różnego przeznaczenia.

Na potrzeby naszych Klientów projektujemy i wykonujemy wentylację mechaniczną, w tym wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła. Wentylacja mechaniczna zapewnia skuteczną wymianę powietrza w pomieszczeniach bez konieczności otwierania okien i narażania się na hałas płynący z zewnątrz, jak również utratę energii cieplnej.

Serwis wentylacji

Uzupełnienie naszej oferty stanowi profesjonalny serwis wentylacji. W ramach obsługi serwisowej wykonujemy przeglądy, czyszczenie oraz naprawę instalacji eksploatowanych w obiektach mieszkalnych i użytkowych. Klientów zainteresowanych wykonaniem wentylacji mechanicznej lub przeprowadzeniem przeglądu technicznego instalacji już eksploatowanej zachęcamy do kontaktu.