Pierwsze etapy realizacji w Więckowicach

Pierwsze etapy realizacji w Więckowicach.

 

Dzielimy się dziś zdjęciami z naszych pierwszych kroków jakie udało się nam się wykonać podczas montażu systemu wentylacji w nowo powstałym biurze. Naszej ekipie udało się już wykonać wszystkie przewierty pod sufitami, poprowadziliśmy rury główne oraz przygotowaliśmy na tę chwilę odejścia i redukację do pozostałych rur rozdzielczych. Dzięki profesjonalnemu sprzętowi, wykonaliśmy równe okrągłe otwory, którymi przeszły rury oraz przykręciliśmy uchwyty do sufitu by równomiernie trzymały całość instalacji. Jako obowiązek w takich obszernych instalacjach, wszystko wykonywane jest na rurach typu „spiro”. Wykorzystujemy je np. w instalacjach wielkopowierzchniowych, gdzie centrala generuję ogromnie przepływy powietrza i potrzebny jest materiał z duża wytrzymałością mechaniczną, by nie doszło do uszkodzeń, nieszczelności oraz generowania niepotrzebnych linowych strat przepływu. Każde łączenie jest skręcone ze sobą w czterech miejscach oraz oklejane taśmą izolacyjną by nie dochodziło do miejscowych strat powietrza. Do każdego z rozgałęzień montowana jest przepustnica, która w późniejszym etapie pomoże nam wyrównać straty w każdym z odcinków, by odpowiadały stratą z odcinka miarodajnego.


Niedługo ruszamy dalej, więc oczekujcie kolejnych postów. Przypominamy również nowym na stronie iż jesteśmy firmą zajmującą się montażami pomp ciepła, rekuperacji, klimatyzacja i odkurzacza centralnego, dla domów jednorodzinnych i biur. Jeżeli więc poszukujesz pomocy lub potrzebujesz ekipy do montażu, zapraszamy do kontaktu.

 

 

 

 

 

 

Zadzwoń i zapytaj o bezpłatny projekt

Klientów zainteresowanych współpracą zachęcamy do kontaktu. Nasi Specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w wyborze najkorzystniejszego rozwiązania dla Twojego domu.

KONTAKT