Realizacja pompy ciepła w Lasocicach

Realizacja pompy ciepła w Lasocicach.

 

Pierwszy raz prezentujemy wykonaną przez nas instalacje powietrznej pompy ciepła. Zamontowaliśmy jednostkę marki Panasonic 9 kW, wraz z buforem oraz z pozostałą częścią armatury.

 

W tym gorącym okresie, gdzie zwiększa się zainteresowanie alternatywami ogrzewania, dla przestarzałych systemów grzewczych, dużo zapytań pada właśnie o pompę ciepła. Mówi się, że pompa potrafi być bardzo oszczędnym źródłem ciepła. Stwierdzenie te nie jest kłamstwem, jednak składa się na to wiele czynników. Poczytać można o tym w zakładce blogowej, znajdującej się na naszej stronie. Najważniejszym kryterium jest jednak odpowiednio dobrana moc pompy ciepła, ponieważ to ona decyduje o naszych przyszłych rachunkach.

 

Zainteresowanych tym tematem, zapraszamy do kontaktu! Posiadamy na stanie kilka modeli i oferujemy montaż w okręgu ok. 100km od Poznania.

 

 

 

 

 

 

Zadzwoń i zapytaj o bezpłatny projekt

Klientów zainteresowanych współpracą zachęcamy do kontaktu. Nasi Specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w wyborze najkorzystniejszego rozwiązania dla Twojego domu.

KONTAKT