Montaż systemu węża chowanego w ścianie w Poznaniu.

Pierwszy etap rozprowadzenia instalacji pod system węża chowanego w ścianie dobiegł końca. Dostaliśmy zapytanie w sprawie odkurzacza centralnego. Zaoferowaliśmy inwestorowi nowoczesny oraz wygodny system HAH. Dzięki niemu nie ma potrzeby przemieszczać się z wężem z gniazda do gniazda, jak w przypadku tradycyjnego systemu. Wąż wyciągany jest z instalacji w miejscu umieszczonego gniazda. Zaprojektowaliśmy klientowi rozmieszczenie każdego z punktów, dobraliśmy długość węży i po wspólnych dyskusjach, zaakceptował ofertę.

Przyjechaliśmy na budowę i zaczęliśmy działać. Budynek posiadał trzy kondygnację. Na każdej z nich umieściliśmy po dwie puszki, w których schowane zostaną węże o długości 12,2 metra. Dodatkowo w kuchni umieszczony zostanie VROOM, czyli kaseta z wężem o długości 5,5 m. Posłuży ona do sprzątania strefowego, tym bardziej w kuchni, gdzie często potrzeba jest szybkiego wysprzątania. Budynek nie należał do najwygodniejszych pod kątem montażu ze względu na zaokrąglone mury oraz potrzebę prowadzenia wszystkich rur jak najbliżej ścian zewnętrznych. Dla nas nie było to jednak problemem i czekamy teraz za kolejnym etapem, czyli umiejscowieniem jednostki wraz z gniazdami.

Jeżeli również szukasz ekipy która kompleksowo zajmie się instalacją pompy ciepła, klimatyzacji, rekuperacji oraz odkurzacza centralnego, to jesteś w dobrym miejscu. Wykonujmy także instalację wod-kan oraz c.o. Doradzamy naszym klientom, projektujemy instalacje oraz przyjeżdżamy całość zamontować. W późniejszym czasie służymy także pomocą w razie ewentualnej awarii oraz serwisu. Nie boimy się wyzwań! Zapraszamy do kontaktu!