O nas

Logo

Witaj w RES Comfort

Jesteśmy firmą instalatorską z kilkuletnim doświadczeniem w branży. Specjalizujemy się w dziedzinie klimatyzacji, pomp ciepła, odkurzacza centralnego oraz rekuperacji. W głównej mierze stawiamy na komfort naszych klientów. Dzięki rozwiązaniu urządzeń wykorzystujących w głównej mierze odnawialne źródła energii, dbamy o dobro nie tylko ludzi, ale również środowiska. Zapewniamy kompleksowe rozwiązania zaczynające się na twoim pomyśle, a kończące na naszej realizacji.

Ekipa specjalistów

Posiadamy fachową kadrę, które nie tylko doradzi przy wyborze rozwiązania dla twojego budynku, ale również zaprojektuje i wykona twoją instalację. Nasza zgrana drużyna zadba o każdy szczegół byś zawsze mógł czuć się komfortowo podczas twoich codziennych czynności. Po wykonanej realizacji nie zostawimy ciebie samego! Zapewniamy serwisy montowanych przez nasz urządzeń i pomoc w razie awarii. Posiadamy wszystkie potrzebne uprawnienia, aby otrzymać gwarancję. Możesz nam zaufać!

Właścicel
Projekt bez nazwy

Gdzie działamy?

Wykonujemy zlecenia na terenie Wielkopolski w promieniu 100km od Poznania. Dbamy o to by mieć jak najbliższy kontakt z klientem. Budujesz się gdzieś dalej? Nie ma problemu, aby zaprojektować i wykonać dla Ciebie ofertę na sprzęt. W razie potrzeby polecimy znajomych z branży w twojej okolicy, aby zlecić montaż.

Co mówią o nas klienci?

zdj opini
Magdalena Sobalak
Magdalena Sobalak
2023-11-23
Jestem bardzo zadowolona z nowego odkurzacza centralnego Duovac Distinction w moim domu. Polecam ekipę z całego serca!
Sandra Senczyk
Sandra Senczyk
2023-11-09
Firma Res Comfort rzetelnie komunikuje się z klientem, oferuje klarowne doradztwo dostosowane do konkretnych potrzeb. Skorzystałam z usług tej firmy około rok temu. Wykonany został system klimatyzacji w bydynku mieszkalnym. Klimatyzacja sprawuje się wzorowo! Jesteśmy bardzo zadowoleni! Z ręka na sercu polecamy firmę Res Comfort
Kacper Leśny
Kacper Leśny
2023-11-09
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą RES-comfort. Pół roku temu zleciłem montaż oraz dobór systemu rekuperacji i klimatyzacji. Urządzenia działają bez zastrzeżeń i gwarantują komfort w moim domu. Jestem również zadowolony z serwisu tej firmy. Profesjonalizm i rzetelność :)
Marcin Popowicz
Marcin Popowicz
2022-06-26
Polecam wszystkim firmę Res Comfort. Znają się na tym w czym są najlepsi. Praca wykonana estetycznie, w terminie i bez zbędnych komplikacji. Jestem już umówiony na montaż pompy ciepła.
Kacper Styczyński
Kacper Styczyński
2022-03-02
Firma Res Comfort wykonywała u mnie kompleksowo instalacje rekuperacji, klimatyzacji i WOD-KAN z pompą ciepła. Z czystym sumieniem mogę polecić usługi firmy Res Comfort, ponieważ wywiązali się z umowy bez najmniejszych zastrzeżeń.