Klimatyzacja do biura

Klimatyzacja do biura

Aby praca przebiegała sprawnie i owocnie, a każdy dzień obfitował w wysokie wyniki i kreatywne projekty, warto zadbać o odpowiednią atmosferę. Chłodne i świeże powietrze pozwala utrzymać umysł na wysokich obrotach, dlatego nie należy bagatelizować jego wpływu na produktywność. Wypełnij swoje biuro nastrojem skupienia i efektywności — w RES Comfort wykonamy dla Ciebie profesjonalny system klimatyzacji, który sprawdza się przez cały rok.

Pełna efektywność, kompaktowe rozmiary

W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie nowoczesne urządzenia chłodnicze, które nie zaburzą aranżacji nawet najbardziej reprezentacyjnych sal w siedzibie Twojej firmy. Kompaktowe obudowy klimatyzacji ściennej i sufitowej można z łatwością dopasować nawet do małych pomieszczeń — bez ich optycznego zmniejszania. Zobacz nasze realizacje, a przekonasz się, że projekty, które wykonujemy w biurach, doskonale komponują się z profesjonalną estetyką.

Świeże powietrze i przyjazna atmosfera

Praca w dusznych, gorących wnętrzach rzadko przebiega dobrze – przez takie warunki łatwo o spadek produktywności i pomyłki przy wykonywanych obowiązkach. Sprzyjające skupieniu warunki zawsze idą w parze z lepszymi efektami, dlatego inwestycja w klimatyzację w praktyce może okazać się niezwykle korzystna dla budżetu Twojej firmy. Systemy sterowania pozwalają jednym kliknięciem dostosować temperaturę w taki sposób, aby uzyskać optymalne warunki. Chłodne, świeże powietrze z pewnością zostanie docenione nie tylko przez pracowników biura, lecz także kontrahentów i odwiedzających.

Realizacja Klimatyzacji

Ciche klimatyzatory, które sprzyjają skupieniu

Kiedy rozważasz decyzję o montażu urządzeń chłodniczych, możesz obawiać się również o hałas podczas ich pracy. Decydując się na realizację wykonaną przez RES Comfort, nie musisz się tym przejmować — klimatyzacja do biura, którą dla Ciebie zainstalujemy, nie wydaje nieprzyjemnych dźwięków nawet przy wysokiej mocy. Nasze projekty dla profesjonalnych przestrzeni zapewniają komfort i wygodę pod każdym względem, a dzięki intuicyjnym systemom sterowania kontrola temperatury jest niezwykle prosta.

Nasze realizacje

Poniżej znajduje się przykład jednej z naszych realizacji

Kaseton marki Kaisai w miejscowości Luboń

Kaseton marki Kaisai w miejscowości Luboń. Kolejny zamontowany klimatyzator przez naszą ekipę tym razem w Luboniu koło Poznania. Decyzja padła na kaseton marki Kaisai, który zawieszony został w korytarzu na piętrze. Jednostka typu Split z agregatem zewnętrznym umieszczonym na górze elewacji przy pomocy...

Czytaj dalej

logo RES Comfort