Montaż odkurzacza centralnego Husky Evolution w Poznaniu.

Kolejna jednostka odkurzacza centralnego zamontowana, tym razem w mieszkaniu znajdującym się w Poznaniu. W budynku znajdowała się już wykonana instalacja przez inną ekipę. Okazała się być to instalacja na „niebieskich rurach”, które posiadają nieznacznie mniejszą średnice. Dodatkowo same puszki do gniazd prezentowały się nieco inaczej. Ze względu na inny standard stosowanych przez nas rur oraz kształtek, zmuszeni zostaliśmy do zastosowania specjalnych redukcji. Nie był to nasz pierwszy przypadek z tego typu instalacjami, więc obyło się bez problemów.

Jako odkurzacz zamontowaliśmy bardzo dobrą jednostkę kanadyjskiej firmy Husky, dla której producent zapewnia, aż 25 lat gwarancji. Odkurzacz ten doskonale sprawdza się w budynkach o powierzchni max 500 m2, w których ilość gniazd tradycyjnych nie przekracza 13 sztuk. Sercem urządzenia jest silnik Domel, o mocy ssącej 683 Air Watt. Maksymalne podciśnienie jakie jest wstanie wytworzyć urządzenie przy instalacjach do max 80m, to 390 mbar. Jednostka posiada w zestawie tłumik montowany na wyrzucie. Wycisza on prace urządzenia i zapewnia większy komfort użytkowania.

W miejscu żółtych puszek montażowych dla gniazd tradycyjnych zamontowaliśmy znane już gniazda Vega, dodatkowo zamocowane z ramką, by dopasować całość do niestandardowej powierzchni puszki. Prezentuje się to teraz dużo lepiej oraz sam klient był zadowolony, co jest dla nas ważne! Jeżeli również poszukujesz firmy, która wykona dla ciebie montaż takiego systemu centralnego odkurzania, to jesteś w dobrym miejscu. Jako firma specjalizujemy się w dziedzinie odkurzaczy centralnych, rekuperacji, klimatyzacji oraz pomp ciepła. Skontaktuj się z nami, a nasi specjaliści pomogą w dobraniu odpowiedniego rozwiązania dla twojego budynku!