Montaż odkurzacza centralnego w Mosinie.

W tym świątecznym okresie nie zwalnialiśmy tempa i przychodzimy z Naszą kolejną realizacją na odkurzacz centralny w domu jednorodzinnym. Po raz kolejny odkurzacz marki DUOVAC Air 10 w systemie tradycyjnym wraz z montażem gniazdek.

Poproszono nas na wykonanie drugiego etapu dla istniejącej już instalacji. Naszym zadaniem było zamontowanie jednostki na ścianie oraz podłączenie jej do wyprowadzonych wcześniej rur. Dodatkowo zajęliśmy się wykonaniem przewiertu pod wyrzut powietrza nie uszkadzając przy tym elewacji oraz montażem gniazdek min. w kuchni. Trudnością jaką napotkaliśmy było usadowienie gniazdka w cokole, w którym należało odpowiednio wykonać otwór i przedłużenie do instalacji wychodzącej z podłogi. Efekty końcowy można zobaczyć na zdjęciu. Informujemy również iż posiadamy na stanie gniazdka w różnych kolorach, nie tylko tradycyjne w kolorze białym. Mimo ich funkcjonaliści mogą również dobrze się prezentować, przyozdabiając wnętrze twojego mieszkania.

Jeśli więc szukasz ekipy do montażu twojej jednostki, lub dopiero myślisz nad odkurzaczem w swoim domu, skontaktuj się z nam! Działamy w okręgu 100 km od Poznania i chętnie przyjmiemy każde zlecenie!