Realizacja systemu rekuperacji i klimatyzacji w Buczu.

Prezentujemy wykonany przez nas montaż instalacji systemu rekuperacji i klimatyzacji, w domu znajdującym się w Buczu. Jest to parterowy dom, w którym instalacja rekuperacji rozprowadzona jest po poddaszu. Podczas pierwszego etapu montażu obu systemów, rozprowadzamy całość instalacji, którą najlepiej wykonać na etapie budowy domu. W przypadku rekuperacji wykonujemy przewierty w stropie, w których umocowane zostaną puszki rozprężne. Umiejscowienie puszek wykonujemy zgodnie z projektem, który ustalany jest wcześniej z inwestorem. Do puszek wpinane są rury o średnicy 75mm, rozchodzące się od rozdzielaczy. Wykonujemy także montaż pod czerpnię i wyrzutnie. W przypadku tego budynku centrala również umieszczona zostanie na poddaszu, który będzie ocieplony. Ze względu na to, że dach jest kopertowy, zdecydowano by czerpnia i wyrzutnia były podbitkowe. Inwestor posiadał już gotową elewacje, dlatego mogliśmy umocować już kartkę. Przygotowaną instalację zabezpieczamy, wyczekując na drugi etap podłączenia rekuperatora.

W przypadku systemu klimatyzacji wykonujemy bruzdy pod rury miedziane oraz odpływ skroplin. W tym budynku docelowo zaplanowaliśmy dwa klimatyzatory w systemie multi-split. Całą wykonaną instalację także zabezpieczamy, uzupełniając azotem oraz zaślepiając pozostałe elementy. Taki zabieg daje nam pewność, że przy etapie montażu jednostek, nie doszło wcześniej do rozszczelnienia instalacji.

Jeżeli również poszukujesz ekipy która kompleksowo zajmie się instalacją rekuperacji, klimatyzacji, pompy ciepła, odkurzacza centralnego oraz c.o. i wod-kan, w twoim domu, to dobry moment by się z nami skontaktować. Oferujemy pełne doradztwo, projektujemy instalację oraz wykonujemy montaż. Dbamy także o naszych klientów w przypadku serwisów oraz ewentualnych awarii. Warto z nami współpracować. Zapraszamy!