Serwis klimatyzacji w Stęszewie.

Nowy rok się zbliża, a wraz z nim nowe postanowienia. My już zdążyliśmy go przeanalizować i ustawić sobie nowe cele na rok 2023. Przypominamy cały czas naszym aktualnym oraz przyszłym klientom o okresowym serwisie klimatyzacji. Ostatnio poproszono nas o przybycie do warsztatu stolarskiego w celu przeglądu jednostki. Udało nam się zrobić wiele ciekawych zdjęć, ukazujących jak potrafi wyglądać klimatyzator po pół rocznym użytkowaniu.

Zdarza się, że na pierwszy rzut oka jednostka wygląda czysto, jednak najwięcej brudu potrafi się skryć wewnątrz klimatyzatora. Zwróćmy uwagę jak bardzo zanieczyszczone okazały się być filtry. Prawie cała powierzchnia była pokryta pyłem drzewnym unoszącym się ze stolarni. Miejscami nawet znalazł się na lamelach. Dodatkowo cała turbina poważnie zanieczyszczona. Jednostka ewidentnie potrzebowała pomocy.

My jak przy każdym takim zleceniu dokładnie czyścimy każdy z elementów. Nasuwamy rękaw ochronny by sprawnie, szybko i bez plam na ścianach umyć jednostkę wewnątrz. Dodatkowo dokładnie płuczemy oba filtry, wydmuchujemy lamele oraz spryskujemy specjalnym preparatem.

Po naszej wizycie jednostka wyglądała jak nowa. Teraz nasz klient ma pewność, że jego sprzęt będzie nadal długo sprawny, a powietrze wydmuchiwane przez klimatyzator będzie świeże, pozbawione zanieczyszczeń. Mamy nadzieje, że w nowym roku z Tobą również spotkamy się na serwisie lub umówimy się na montaż nowego klimatyzatora! Zapraszamy więc do kontaktu! Działamy w promieniu 100 kilometrów od Poznania i z chęcią pomożemy 😊