Serwis klimatyzacji w Stęszewie.

Okres przymrozków zaczął dawać nam swoje znaki i przechodzimy już z trybu chłodzenia na grzanie. Jednak zanim dokonamy takiej czynności, warto przygotować swój klimatyzator na zmiany. Przypominamy o regularnym serwisowaniu swoich jednostek! Pamiętajmy o obowiązkowym pół rocznym serwisie swoich sprzętów, przed fazami lata i zimy! Dbajmy o nasze klimatyzatory i nie zapominajmy o nich. Podczas ich regularnej eksploatacji potrafi nagromadzić się dużo zanieczyszczeń, o których nawet nie mieliśmy pojęcia. Wystarczy spojrzeć na porównanie ukazane na zdjęciach.

My właśnie działamy z naszą techniką, polegająca na dokładnym wymyciu turbiny oraz wnętrza jednostki, za pomocą myjki ciśnieniowej przy założonym specjalnym „rękawie” ochronnym, który ochroni przed ubrudzeniem ścian. Nie rozmontowujemy dzięki temu w pełni klimatyzatora i szybko wykonujemy naszą pracę! Na koniec spryskujemy lamele specjalnym płynem grzybobójczym, który zapewnia ochronę na następne pół roku.

Nie dość, że taki serwis przedłuża nam okres gwarancyjny to dodatkowo zapewniamy, że nasz sprzęt będzie sprawny na lata! Więc w tym okresie przejściowym, pozwól by nasza ekipa zajęła się twoim klimatyzatorem! Działamy w okręgu 100 km od Poznania i chętnie przyjmiemy każde zlecenie! Zapraszamy do kontaktu!