Wracamy z naszą kolejną realizacją tym razem w Kościanie, gdzie w budynku sportowym o dużej powierzchni wymienialiśmy starą jednostkę odkurzacza centralnego, na nową o większej mocy oraz większej niezawodności.

Przyjeżdżając na miejsce zastaliśmy już dosyć wymęczony odkurzacz, który swój czas przepracował więc zajęliśmy się jego demontażem, przetarliśmy lekko ścianę która była z tyłu mocno zabrudzona, wymieniliśmy podłączenia, które również były już mocno zużyte oraz dodatkowo wymieniliśmy gniazdo wyrzutowe. Całość zastąpiliśmy niezawodnym modelem DUOVAC Distinction, który zapewni o wiele większą moc ssania niż poprzednik, a dodatkowo będzie służył o wiele dłużej. Poprzednie gniazdo wyrzutowe, które posiadało już wyłamane klapki również wymieniliśmy na tradycyjny wyrzut w kolorze białym. Tutaj był to aż obowiązek ponieważ te klapki chronią naszą instalację, by z zewnątrz nie dostawały się żadne ptaki czy inne zwierzęta. Na koniec obeszliśmy cały obiekt, sprawdziliśmy szczelność każdego z gniazdek i zakończyliśmy pracę.

Jeżeli więc szukasz firmy, która zajmie się twoją starą jednostką lub dopiero myślisz nad montażem odkurzacza centralnego, to najlepszy czas na kontakt z nami! Zapraszamy! Z pewnością doradzimy!