Wymiana odkurzacza centralnego w Kościanie.

No i nadszedł czas na starego przyjaciela, gdzie wymiana odkurzacza centralnego była już konieczna. Stary odkurzacz marki BEAM zakończył swój żywot i z pomocą przyszła jednostka marki TopVac. Model Chinook to doskonałe urządzenie, które sprawdzi się w codziennym sprzątaniu domu jednorodzinnego. Dom o powierzchni 200 m2 z 4 gniazdami w systemie tradycyjnym nie sprawi żadnego kłopotu temu urządzeniu. Model Chinook charakteryzuje się mocą ssania na poziomie 363 mbar i doskonale sprawdza się w domach o powierzchni mniejszej niż 400 m2 z instalacją o długości do 80 metrów z zamontowanymi maksymalnie 12 gniazdami. Dodatkowo posiada gwarancję do 10 lat.

My profesjonalnie zamontowaliśmy sprzęt, usztywniliśmy przewody za pomocą uchwytów i schowaliśmy wiszący kabel w peszlu. Prosimy również o uwagę na to co wciągamy podczas sprzątania mieszkania. Taki odkurzacz nie może wciągać wszelkiego rodzaju gipsu, kamieni, popiołu oraz wody. Możemy w ten sposób doprowadzić do np. zapchania silnika co w konsekwencji skróci żywot naszego odkurzacza. Zawsze o tym przypominamy, by zapobiec niepotrzebnym awarią.

My działamy dalej. Jeżeli któraś z realizacji ci się spodobała i sam chciałbyś w domu zwiększyć swój komfort to skontaktuj się z naszym biurem. Zapewnimy wycenę, profesjonalne doradztwo i szybki montaż. Zapraszamy!