Klimatyzatory marki Kaisai w Pobiedziskach.

Kolejna inwestycja, tym razem warsztat w Pobiedziskach zgłaszał potrzebę montażu klimatyzacji. W warsztacie gdzie pracujące maszyny potrafią trochę tego ciepła wytworzyć, na pewno nie raz doprowadzały do dyskomfortu. Z pomocą przychodzą dwa potężne klimatyzatory marki Kaisai o mocy 8 kW, zamontowane po jednym w każdym pomieszczeniu. Obie jednostki są klimatyzatorami inwerterowymi mogącymi dostosować funkcję grzania i chłodzenia do warunków panujących w pomieszczeniu. Są one również ciche oraz wydajne, w stosunkowo dobrej cenie. Mamy tutaj przykład dwóch klimatyzatorów typu split, gdzie agregat zewnętrzny łączy się bezpośrednio z tylko jedną jednostką wewnętrzną. W przypadku ewentualnej awarii agregatu, nie będzie problemu z uruchomieniem drugiego klimatyzatora, w przeciwieństwie do systemu multi-split. Każdy system ma jednak swoje plusy i minusy zależne od indywidualnych preferencji.

Jednostki zewnętrzne umieściliśmy na elewacji za pomocą wsporników. Grawitacyjne odprowadzenie skroplin wykonaliśmy na rurach nibco, gdzie woda będzie odprowadzana na zewnątrz. Klimatyzatory wewnątrz zawiesiliśmy w strefach roboczych. W razie potrzeby podczas pracy przy klimatyzatorze, jest możliwość regulowania pozycji rolet bezpośrednio z pilota. Po wykonanym montażu sprawdziliśmy szczelność całej instalacji za pomocą azotu i próżni. Klient był zadowolony z efektu, a to dla nas najważniejsze!

Jeżeli również jesteś zainteresowany montażem klimatyzacji, rekuperacji, pomp ciepła i odkurzacza centralnego to dobrze trafiłeś. Oferujemy doradztwo, projekt oraz wycenę dostosowaną do twoich potrzeb. Przyjedziemy zamontować twój sprzęt, a w przyszłości służymy pomocą przy serwisie. Zapraszamy do kontaktu!