Montaż instalacji centralnego odkurzania w Stęszewie.

Prezentujemy kolejny wykonany przez nas montaż instalacji centralnego odkurzania tym razem w Stęszewie. Całość instalacji składa się z dwóch gniazd HAH (Hide a Hose) oraz jednego VROOMa znajdującego się w kuchni. Każda z pętli HAH została wykonana na przechowanie węża o długości 12,2 m, które posłużą do komfortowego sprzątania parteru oraz piętra. Podczas prac wykonawczych nie obyło się bez mijanek. Musieliśmy przechodzić nad rurami od wody, jak i wykonywać podkłucia pod rurami kanalizacyjnymi na piętrze oraz przy podejściu do samego odkurzacza. Jednak dzięki odpowiedniemu rozplanowaniu całość instalacji, wykorzystaliśmy znajdujący się już szacht w kotłowni przez który zeszliśmy pionem. Znacznie skróciło to czas naszej pracy. Dodatkowo w miejscu gdzie w przyszłości będzie wisiał odkurzacz wyprowadziliśmy rury na takiej wysokości, by później prościej można było wykonać realizację drugiego etapu.

Na koniec montażu każdej takiej instalacji sprawdzamy szczelność całego systemu oraz czy doprowadzone kable do gniazdek są sprawne. Mamy wtedy pewność, że wszystko zostało wykonane prawidłowo i inwestor będzie mógł spokojnie w przyszłości wylewać posadzki.

My działamy dalej bo trochę pracy przed nami. Jeżeli zachęciła Cię któraś z naszych realizacji i szukasz firmy który dokona projektu, wyceny i fachowego montażu w zakresie odkurzacza centralnego, pomp ciepła, rekuperacji i klimatyzacji to nie zwlekaj. Zapraszamy do kontaktu!