Montaż instalacji odkurzacza centralnego w Grodzisku Wielkopolskim.

Cieszy nas, że zainteresowanie centralnym odkurzaniem nie ustępuję. Mimo pojawiających się alternatyw do sprzątania, są osoby decydujące się na ten system. Naszym zdaniem jest to nadal najlepsza opcja do odkurzania budynku na rynku, w szczególności dla osób posiadających alergię na kurz.

My za to wykonaliśmy już pierwszy etap na terenie inwestycji w Grodzisku Wielkopolskim. Zrealizowaliśmy całą instalację, która schowa się w ścianach oraz w posadzce. W tym dwukondygnacyjnym budynku zaprojektowaliśmy dwa gniazda HAH (węża chowanego w ścianie) o długości 12,2 metrów, do głównego sprzątania każdego z pięter. Dodatkowo właściciel zdecydował się na pomocnicze akcesoria do sprzątania. W kuchni znajdzie się VROOM, czyli kaseta z której wyciągany jest wąż o długości 5,5 metra. Sprawdzi się przykładowo przy szybkim sprzątaniu okruszków z blatów kuchennych. Również w wiatrołapie, w szafce umieszczony zostanie Wally flex. Urządzenie z wężem rozciągającym się do 4 metrów, by szybko posprzątać to co na wnosimy z zewnątrz. Całość prowadzi do jednostki centralnej, która znajdzie się w kotłowni. Wyrzut wyprowadziliśmy bezpośrednio przez ścianę na zewnątrz. Wystawiliśmy większy odcinek ze względu na elewacje, która dojdzie w przyszłym czasie.

Jesteśmy firmą specjalizującą się w dziedzinie odkurzacza centralnego, rekuperacji, pomp ciepła oraz klimatyzacji. Wykonamy dla Ciebie projekt instalacji, doradzimy w wyborze sprzętu, wycenimy całość, a na koniec przyjedziemy zamontować. Służymy pomocą również przy serwisie lub w przypadku nieszczęśliwej awarii. Działamy w promieniu 100 km od Poznania. W razie zainteresowania, zapraszamy do kontaktu!