Montaż odkurzacza centralnego marki TopVac we Wrześni.

Kolejna realizacja na odkurzacz centralny za nami. W domu jednorodzinnym we Wrześni wezwano nas na wykonanie drugiego etapu. Instalacja wykonana została już wcześniej przez inną ekipę w systemie tradycyjny. Brakowało jednak wyprowadzenia pod gniazdo wyrzutowe, więc musieliśmy wykonać je sami. Naszym zadaniem było zawieszenie odkurzacza Zonda marki TopVac. Bardzo solidny i korzystny odkurzacz. Idealnie sprawdza się przy mniejszych instalacjach w domach jednorodzinnych. Jest to urządzenie o mocy ssącej 580 Air Wattów, które potrafi wytworzyć podciśnienie maksymalnie do 340 mbarów. Bazuje na wydajnej podwójnej filtracji, a brak tłumika zewnętrznego zastąpiono wyciszającymi kanałami wewnętrznymi. Jest to stosunkowo nowy model, ale nie raz mieliśmy przyjemność przy nim pracować.

Z naszej strony wykonaliśmy również montaż trzech gniazd Asco w kolorze białym oraz jednej szufelki. Szufelka automatyczna model VACPAN umieściliśmy w cokole znajdującym się w kuchni. Do rury wychodzącej w szafce podłączamy szufelkę przy użyciu rury elastycznej. Daje ona możliwość swobodnego manewrowania podczas ewentualnego demontażu. Taka szufelka sprawdza się idealnie przy szybkim sprzątaniu np. okruchów które spadają nam podczas gotowania.

Jeżeli któraś z naszych realizacji wpadła Tobie w oko i szukasz firmy montażowej z dziedziny klimatyzacji, rekuperacji, pomp ciepła czy również odkurzacza centralnego to dobrze trafiłeś. Jesteśmy firmą oferującej fachowe doradztwo, korzystną wycenę i profesjonalny montaż. Skontaktuj się z nami, a nie pożałujesz!