Montaż węża chowanego w ścianie- Stęszew.

Zainteresowanie centralnym odkurzaczem nie przemija, co bardzo nas cieszy. Według nas to nadal najlepsza opcja dla sprzątania domu. Prezentujemy nasze ostatnie zlecenie na montaż węża chowanego w ścianie. Inwestor sprząta swój dom odkurzaczem centralnym już ponad 17 lat. Posiada na parterze dwa gniazda w systemie tradycyjnym jednak zdecydował się na zmianę. Dążąc za nowo powstałymi trendami (które w tamtym czasie nie istniały jeszcze na rynku), postawił na system węża chowanego w ścianie. Skorzystaliśmy z możliwości jaka dawała nam jego kotłownia. Obyło się więc bez wielkiego remontu w domu.

Wymierzyliśmy jak długą pętle byliśmy w stanie wykonać i okazała się wystarczająca, aby schować wąż który wysprząta całą powierzchnie parteru. Wzięliśmy się od razu do pracy. Zawiesiliśmy puszkę z której będzie wyciągany wąż, bezpośrednio przy drzwiach. Wyprowadziliśmy pętlę ku górze prowadząc całość po suficie jak najbliżej ściany, aby nie tracić metrów na wąż. Usztywniliśmy i zabezpieczyliśmy całość uchwytami. Na końcu instalacji zamocowaliśmy redukcję, która chroni przed ewentualnym wciągnięciem węża podczas awarii . Wycięliśmy końcówkę starej instalacji i wpięliśmy za pomocą trójnika nasz nowy system węża chowanego w ścianie. Klient był bardzo zadowolony oraz dał znać, że chwali nowy system.

Jesteśmy firmą montażową działającą w promieniu 100 km od Poznania. Specjalizujemy się w odkurzaczu centralnym, rekuperacji, pompach ciepła oraz klimatyzacji. Świadczymy doradztwo, korzystną wycenę oraz profesjonalny montaż. Oferujemy również serwis montowanego przez nas sprzętu. Jeżeli interesuję Ciebie któraś z naszych usług lub potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nami!