Realizacja drugiego etapu odkurzacza centralnego we Włoszakowicach.

Za nami kolejne zlecenie zakończone sukcesem! Wykonaliśmy ostatnio montaż dwóch Chinooków marki TopVac w miejscowości Włoszakowice. Dwa domy jednorodzinne zawołały nas na wykonanie drugiego etapu, gdzie pierwsza część została wykonana przez inną ekipę. W pierwszym domu wyrzut powietrza umieszony został w kominie, jednak w drugim musieliśmy otwór wykonać samodzielnie i wyprowadzić rurę na zewnątrz. Każdy z budynków posiadał położoną już instalacje wykonaną na systemie tradycyjnym. W takim przypadku idealnie sprawdzi się montowany już przez nas Chinook, który bez problemu poradzi sobie ze sprzątaniem całego mieszkania. Podczas drugiego montażu zastaliśmy w kotłowni dwie osobno wyprowadzone rury. Jedna z instalacji na piętrze, druga z parteru. Zdarzają się i takie przypadki, więc wykorzystaliśmy rzadko montowany przez nas trójnik którego potocznie nazywamy „rogami bawoła” :). Sprawdził się w tym przypadku idealnie!

Nie obyło się też bez montażu gniazd. W tym przypadku inwestorzy zażyczyli sobie gniazda Asko w kolorze biały. Przy jednym gnieździe wyszła zmiana planów i zamiast puszki pozostawionej w podłodze inwestor stwierdził, że lepiej będzie postawić puszkę w pionie, gdzie założone później gniazdo sam sobie zabuduje. Dla nas nie jest to żaden problem i spełniliśmy prośbę. Na koniec sprawdziliśmy działanie każdego z gniazd oraz wykonaliśmy próbę szczelności, by mieć pewność że instalacja którą zastaliśmy została wykonana prawidłowo.

Jeżeli również poszukujesz firmy instalatorskiej to jesteś w dobrym miejscu! Wykonujemy montaże w dziedzinie pomp ciepła, klimatyzacji, rekuperacji i centralnego odkurzania. Oferujemy również profesjonalne doradztwo i uczciwą wycenę. Zapraszamy do kontaktu, gdzie chętnie podejmiemy się nowego zlecenia!