Realizacja klimatyzacji w Stęszewie.

Pogoda za oknem ostatnio sprzyja więc aż miło jest nam realizować takie zlecenia. Prezentujemy wykonany przez Nas montaż rur do klimatyzacji w nowo powstałym domu znajdującym się w okolicy. Wyprowadzone rury są pod trzy jednostki wewnętrzne. Jedna jednostka typu Multi-Split oraz druga typu Split. Wszystko umieszczone zostało w wykonanych przez Nas bruzdach oraz po prowadzone na zewnątrz wzdłuż jętki dachowej. Dodatkowo przykręciliśmy taśmy perforowane by spójnie trzymały całość instalacji. Obowiązkowo wykonanie odpływu skroplin z wylotem na zewnątrz jak i zamontowanie wsporników na przyszłe agregaty zewnętrzne. Inwestor również zdecydował się na pompę ciepła. Do niej także wykonaliśmy osobną instalację.

Całość robót zabezpieczyliśmy, wypełniliśmy szczeliny pianką montażową i czekamy na kolejne wezwanie w sprawie drugiego etapu prac.

Budujesz dom lub może szukasz komfortu w swoim mieszkaniu, skontaktuj się z nami! Zapewniamy doradztwo, wycenę oraz montaż w temacie klimatyzacji, pomp ciepła, odkurzacza centralnego oraz rekuperacji. Zapraszamy!