Realizacja w Sapowicach.

Pragniemy zaprezentować nasze kolejne zlecenie od jednego z naszych pobliskich inwestorów. Montaż odkurzacza centralnego wraz z klimatyzatorem sufitowym typu split marki Kaisai. Nie ukrywamy, że cieszy nas każde zlecenie lecz najbardziej lubimy gdy klient decyduje się na więcej niż jedno z naszych usług.

Pod uwagę bierzemy tutaj niezastąpiony odkurzacz DUOVAC Distinction, o którym zdarzało się nam już wspominać oraz dosyć dyskretny rodzaj klimatyzatora nazywany sufitowym. Taka jednostka wewnętrzna ma swoje zalety. Daje nam możliwość nawiewu w cztery strony pomieszczenia (gdy w przypadku klimatyzatora ściennego, powietrze wieje tylko w jedną stronę). Łatwiej również o równomierne wymieszanie cyrkulowanego powietrza, wraz z zachowaniem komfortu ponieważ nawiewany strumień zimnego powietrza „ślizga” się po suficie, przez co nie wieje od razu w naszą stronę. Jest to ciekawe rozwiązanie w większych, otwartych pomieszczeniach. Dodatkowo samym wyglądem jest dyskretniejszy i potrafi wtopić się w aranżacje. Wiadomo, że wtedy mamy do czynienia z opcją droższą niż tradycyjny klimatyzator ścienny, jednak w niektórych miejscach może być wart swojej ceny.

Jeżeli któraś z naszych realizacji Ciebie zainteresowała lub po prostu szukasz pomocy w doradztwie na temat pomp ciepła, rekuperacji, klimatyzacji czy też odkurzacza centralnego, skontaktuj się z nami! Pomożemy oraz spróbujemy sprostać każdemu wyzwaniu!