Zmiana odkurzacza na Duovac Distinction.

Prezentujemy nasze kolejne zlecenie na wymianę jednostki centralnego odkurzacza w Kościanie. Po raz kolejny padło na jednostkę Duovac Distincion, co wcale nas nie dziwi, ponieważ to urządzenie ma moc. Doskonale sprawdza się na długich instalacjach z dużą ilością gniazdek. Montaż odbywał się na hali sportowej, której powierzchnia jest ogromna, więc nie dziwi nas wybór tego modelu. Duovac Distinction to jednostka posiadająca dwa silniki o łącznej mocy ssącej 1100 Air Watt. Podciśnienie jakie jest wstanie wytworzyć wynosi aż 523mbar. Nie raz musieliśmy uważać na zegar manometryczny podczas mierzenia ciśnienia ssania, ponieważ przekraczał jego maksymalne wartości. Warto przekonać się na swojej skórze.

Przy modernizacji instalacji dodaliśmy uchwyty na wyrzucie, by zapobiec drganiom tłumika. Przerobiliśmy również końcówki kabla i schowaliśmy dyskretnie w peszlu. Podczas realizacji zlecenia dodatkowo zamieniliśmy metalowe gniazdo podłogowe na nowe i daliśmy gniazdo wyrzutowe o pasującym kolorze, zastępując stary model kratki w białym kolorze.

Jako firma RES Comfort realizujemy nie tylko zlecenia na odkurzacz centralny, lecz oferujemy również wycenę, dobór sprzętu i montaż w zakresie pomp ciepła, klimatyzacji oraz rekuperacji. Posiadamy doświadczenie w branży i mamy za sobą wiele udanych instalacji. Jeżeli szukasz firmy, która wykona jedną z tych usług to kontakt zostawiamy niżej. Zapraszamy!