Blog

Przeczytaj nasze wpisy

 

 

 

 

 

 

 • 26/05/2022 0 Komentarze
  Dlaczego warto zamontować pompę ciepła?

  Ostatnimi czasy coraz więcej konsumentów decyduje się na montaż w swoich budynkach ekologicznych systemów grzewczych, na których czele znajdują się pompy ciepła. Są to nowoczesne urządzenia, które mogą być montowane w różnego rodzaju przestrzeniach, zarówno tych prywatnych, jak i komercyjnych oraz przemysłowych. Ich wysoka sprawność pracy oraz stosunkowo niskie koszty eksploatacji powodują, że urządzenia te coraz częściej zastępują tradycyjnie stosowane piece centralnego ogrzewania.

  Dowiedz się więcej
 • 17/02/2022 0 Komentarze
  Kiedy najlepiej zamontować system rekuperacji?

  W ostatnich latach coraz więcej właścicieli domów jednorodzinnych decyduje się na montaż w swoim budynku systemu rekuperacji. Jest to bardzo nowoczesna instalacja, która pozwala na zaoszczędzenie znacznej kwoty pieniędzy przeznaczanej na ogrzewanie pomieszczeń. Coś, co jest niezwykle istotne to przede wszystkim fakt, że rekuperacja może być instalowana nie tylko w nowobudowanych domach, ale również w tych już istniejących. Każdy moment jest dobry, aby zadbać o swój komfort oraz finanse gospodarstwa domowego.

  Dowiedz się więcej
 • 28/01/2022 0 Komentarze
  Dlaczego serwis klimatyzacji jest tak istotny?

  W obecnych czasach bardzo wiele przestrzeni prywatnych i służbowych zostało wyposażonych w system klimatyzacji. Odpowiada on za stworzenie optymalnych warunków mikroklimatycznych panujących wewnątrz pomieszczeń. Na rynku istnieje bardzo wiele modeli klimatyzatorów, jednak bez względu na to, na jakie rozwiązanie się zdecydujemy, każde urządzenie powinno przechodzić regularny serwis. Umożliwi to wieloletnią pracę urządzeń bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia.

  Dowiedz się więcej
 • 21/12/2021 0 Komentarze
  Rekuperacja i klimatyzacja - czym się różnią?

  Niewątpliwie wiele osób decydujących się na budowę domu na pewnym etapie prac staje przed dylematem dotyczącym sposobu wentylacji pomieszczeń. Do wyboru jest bowiem wiele rozwiązań, a najpopularniejszymi są oczywiście rekuperacja i klimatyzacja. Każde z tych rozwiązań ma swoje wady i zalety, dlatego należy dobrze przemyśleć, jaki rodzaj instalacji sprawdzi się najlepiej w konkretnej przestrzeni. Oba systemy różnią się od siebie pod względem funkcjonalności oraz sposobu działania, przez co warto zapoznać się z ich szczegółową charakterystyką.

  Dowiedz się więcej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zadzwoń i zapytaj o bezpłatny projekt

KONTAKT